Menü Kapat

Wonder Woman 2: Sarah Paulson Cheetah’ı Canlandırmak İstiyor

Wonder Woman’la birlikte DCEU bir nebze de olsa kendini toparlayabilmişti. Bunun için Gal Gadot’a ve en önemlisi yönetmen Patty Jenkins’a teşekkürü borç biliriz.

Warner Bros, Wonder Woman için reklama çok para yatırmamasına rağmen film gişe de beklenilenin üstüne çıkmış ve adını 2017’nin en iyi filmler listesine hatta en iyi süper kahraman filmleri listesine sokmayı başarmıştı.Başarının ardından Wonder Woman 2 onayı gelmiş ve Patty Jenkins’la tekrar anlaşılmıştı. Filmin yine geçmişte geçeceğini büyük ihtimalle ‘soğuk savaş’ döneminde geçeceğini biliyoruz. Wonder Woman 2’nin ana kötüsü hâlâ belli olmasa da en büyük aday Cheetah.

 

Görünüşe göre American Horror Story’nin yıldızı olan Sarah Paulson, Cheetah’ı canlandırmak istiyor. Twitter’da Mr. J adlı kullanıcı Patty Jenkins’a Wonder Woman 2’de Cheetah’ı canlandırması için Charlize Theron’ı ve Sarah Paulson’ı önerdi. Sarah Paulson tweetin altına ‘Evet lütfen.’ yazarak Patty Jenkins’ı etiketledi.

Patty Jenkins bunu dikkate alıp almayacağını bilemeyiz. Fakat Sarah Paulson ve Charlize Theron rol için uygun, bana soracak olursanız Charlize Theron oynamalı ama bu tabii ki stüdyonun ve yönetmenin kararına bağlı.

Siz ne düşünüyorsunuz? Wonder Woman 2’de ana kötü Cheetah olmalı mı? Olmalıysa kim oynamalı? Yorumlarda belirtin!

 Pelerin Dergi – Aralık 2017 #4

  • Aquaman vizyon tarihi: 21 Aralık, 2018
  • Shazam! vizyon tarihi: 5 Nisan, 2019
  • Wonder Woman 2 vizyon tarihi: 13 Aralık, 2019
  • Cyborg vizyon tarihi: 3 Nisan, 2020
  • Green Lantern Corps. vizyon tarihi: 24 Temmuz, 2020Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir