Menü Kapat

Venom Filminin Yapımcısı Spider-Man’le İlgili Açıklama Yaptı

Sony’nin Marvel’dan ayrı bir Spider-Man evreni yapacağını biliyoruz. Sony ilk olarak Venom filmini yapacak. Venom’ın ardından Silver & Black filmi de gelecek. Ve yavaş yavaş Spider-Man evreni oluşacak.

Ve şu an için kadroda Tom Hardy, Michelle Williams ve Riz Ahmed bulunuyor. Ruben Fleischer’ın yöneteceği Venom’un çekimleri devam ediyor. Filmin yapımcısı Matthew Tolmach, Spider-Man’in filmde olup olmayacağı hakkında açıklama yaptı.


”Bir Venom filmi yapıyoruz… ve insanların bunun ne olduğunu bulup keşfetmesi beni heyecanlandırıyor.”

Spider-Man olmadan bir Venom filmi yapmak hakikaten ilginç olacak. Ancak filmde Tom Hardy’nin olması filme olan heyecanımızı artıyor ve güven sağlıyor. Yapımcı Tom Hardy hakkında da açıklama yaptı.

”Tom’u her gün rolünü oynarken görmek sanki bir usta eğitimi izlemek gibi ve o gerçekten tam bir risk alıcı. İlk tanıştığımız günden beri bu karakteri çok seviyor. Partnerim Avid Arad ve ben bu karaktere gerçekten inanan birini bulduk ve o bizi her gün hiç beklemediğimiz bir ölümlüler diyarına götürüyor.”

Tom Hardy efsane bir oyuncu olduğunu biliyoruz. Az önce söylediğim gibi kendisi olmasa filme heyecanlanmak için fazla bi’ sebebimiz olmayacak. O yüzden 2018’de en çok beklediğim filmler arasında Venom en üst sıralarda. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtin!


  • Venom vizyon tarihi: 5 Ekim, 2018
  • Silver and Black vizyon tarihi: 8 Şubat 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir