Menü Kapat

Spider-Man: Homecoming 2’nin Çekimleri Ne Zaman Başlayacak?

Marvel, Spider-Man için Sony anlaşır anlaşmaz oyuncu seçimlerine başlamış ve Captain America: Civil War filmine sokmuştu. Tom Holland’ı ilk başlarda hayranlar önyargılı davransalarda Spider-Man: Homecoming vizyona girdikten sonra herkes Tom Holland’ı benimsemiş, kimileri en iyi Spider-Man olduğunu söylemişti.

Spider-Man: Homecoming’te poster de kapladığı yer kadar gözükmeyen Robert Downey Jr.’da yer almıştı. Filmin en iyi yanlarından birisi kesinlikle Michael Keaton’ın canlandırdığı Vulture karakteriydi. Filmin gişedeki başarısı ve beğenilmesinin ardından Kevin Feige, Jon Watts (filmin yönetmeni) ile masaya oturmuş ve ikinci filmi yönetmesi konusunda anlamışlardı.

Mahallemizin sevimli dostu Spider-Man’i Homecoming 2’den önce Avengers 3 ve 4’te de göreceğiz. Kısa rolde mi olacak yoksa kilit bir rol mü oynayacak orası belli değil. Ancak Phase 4 Avengers 4 ile birlikte sona erecek. Yeni phase’ı Spider-Man: Homecoming 2 başlatacak. 

Omega Underground’un raporlarına göre Spider-Man: Homecoming 2’nin prodüksiyonu 1 Haziran’da başlayacak. Çekimlerinin ise Eylül’de başlaması bekleniyor.

E sevgili geekler Homecoming 2 için heyecanlı mısınız? Yorumlarda belirtin!

Pelerin Dergi – Aralık 2017 #4

  • Black Panther vizyon tarihi: 16 Şubat, 2018
  • The Avengers: Infinity War vizyon tarihi: 4 Mayıs, 2018
  • Ant-Man & The Wasp vizyon tarihi: 6 Temmuz, 2018
  • Captain Marvel vizyon tarihi: 8 Mart, 2019
  • The Avengers 4  vizyon tarihi: 3 Mayıs, 2019
  • İsimsiz Spider-Man: Homecoming vizyon tarihi: 5 Temmuz, 2019

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir