Menü Kapat

Sonunda Black Widow Filmi Geleceği Onaylandı

İlk defa Iron Man 2’de Black Widow’u canlandıran Scarlett Johansson 8 senedir Black Widow’u canlandırıyor. Avengers filmlerinde ve Winter Soldier’da da gözüken Johansson harika bi’ Black Widow. Bilen bilir haftalar önce Black Widow filminin mutlaka gelmesi gerektiğini ve muhtemelen gelebileceği haberini yapmıştık. WordPress’e geçtiğimiz için haber blogger’da kaldı. 

Konumuza dönecek olursak bugün Variety, Black Widow filminin çalışmlarına başlandığını ve Marvel Studios senaryoyu yazması için Jac Schaeffer’ı tuttuğunu haberini yaptı. Haberin ardından da Sebastian Stan aka Buck Barnes, haberi Instagram hikayesinden paylaştı. Belki filmde yer alır, onu bilemeyiz.

 

Filmin senaryosunu da bir kadın tarafından yazılacağı da güzel bi’ haber. Blacklist’le adını duyurmuş olan Schaeffer’ın elinden güzel bir senaryo çıkacağını umut ediyoruz. Güzel senaryo ve iyi bir yönetmen ile Black Widow harika bir casus filmi olabilir.

Şu an için bilgilerimiz bu kadar. Filmin yönetmeni, kadro da kimlerin yer alacağı belli değil ama sonunda istediğimiz Black Widow filmine kavuşucağız. Belli ki Black Widow ölmeyecek. Arkadaş Thanos kimi öldürecek o zaman(!). Umarız ileriki günlerde Hawkeye filminin de geleceği duyurulur. Jeremy Renner’da harcanmaz. Black Widow filmi Avengers 4’ten sonra gelecektir. Biz çok heyecanlandık. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtin!

Pelerin Dergi – Ocak 2018 #5

  • Black Panther vizyon tarihi: 16 Şubat, 2018
  • The Avengers: Infinity War vizyon tarihi: 4 Mayıs, 2018
  • Ant-Man & The Wasp vizyon tarihi: 6 Temmuz, 2018
  • Captain Marvel vizyon tarihi: 8 Mart, 2019
  • The Avengers 4  vizyon tarihi: 3 Mayıs, 2019
  • İsimsiz Spider-Man: Homecoming vizyon tarihi: 5 Temmuz, 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir