Menü Kapat

Nickelodeon Rugrats’ın Geri Döneceğini Açıkladı

Günümüz çocuklarının pek çoğunun haberi bile olmadığı fakat zamanının en sevilen çizgi dizisi Rugrats, live-action bir film olarak Nickelodeon ekranlarına geri dönüyor.
Çocuklar için olduğu söylense de herkesin keyifle izlediği pek çok diziye sahiplik yapan Nickelodeon eski serileri tekrar yayına sokmaya kararlı.Nickelodeon daha önce ”Rocko’s Modern Life” ve ”İnvader Zim”  Rebootlarını (Tekrar yapımlarını) duyurmuştu. Rugrats’in bunlardan farkı bir live-action dizi olması.
Paramount Players tarafından 26 bölümlük anlaşma yapıldı. Dizinin yapım aşaması başladı bile. Orijinal serinin yaratıcıları Arlene Klasky, Gábor Csupó ve Paul Germain yapımcı koltuğunda olacak. Film cephesinde ise senaryo David Goodman tarafından yazılacağı ve filmde CGI karakterlerin olacağı belirtildi.
Henüz herhangi bir gösteri tarihi verilmese de 13 Kasım 2020  tarihinde yayınlanması planlanıyor.

Hem çizgi dizide hem de filmde orijinal serinin karakterleri Tommy Pickles, Chuckie Finster, Phil and Lil DeVille, Angelica Pickles, ve Susie Carmichael  ve yeni karakterler olacak.

Yapılan açıklamada ”Rugrats televizyon tarihinin en ünlü dizilerinden biri ve bu ikonik karakterlerin yepyeni maceralarını yeni bir kitleyle buluşturacağımız için çok heyecanlıyız. Tommy, Chuckie ve kankalarını bu yeni kitleyle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz” dendi.Rugrats sadece çocuklara yeni bir serüven değil yetişkinlere de nostalji havası yaşatacak. Akıllarda  iki boyutlu ve çizgi olarak kalan bir dizinin CGI çekimlerinin yapılması ve karakterlerin yeni görünümlerine dair bir tanıtım da olmadığı için biraz biraz korkmuyor değiliz. Ortaya çıkacak şeyi merakla bekliyoruz.

Nickelodeon lütfen Hey Arnold! için de yeni bir şeyler yap. Valla çok seviyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir