Menü Kapat

Legion’ın 2. Sezonundan Önemli Haberler Geldi

2017 yılında sessiz sedasız gelip geek camiasının gönüllerini feth eden Legion en iyi süper kahraman dizisi olmakla beraber en iyi dizilerden de. Fargo dizisinin yaratıcısı olan Noah Hawley tarafından yaratılan Legion dizisi, Charles Xavier’ın oğlu ve en güçlü mutantlardan biri olan David Haller’ı konu alıyor. Çizgi romanlarda karakterin nickname’i Legion.

İkinci sezonunu merakla beklerken. FX cephesinden güzel haberler geldi. Diziyi ben daha geç gelir diye düşünürken Nisan ayında geleceği duyuruldu. Ayrıca sezon finalinin hemen ardından devam etmeyeceği ikinci sezonun zaman atlamasıyla başlayacağını da duyuruldu.

Birinci sezonda Dan Stevens, Aubrey Plaza ve Jamaine Clement harika performanlarının yanı sıra, kurgusu, senaryosu, sinematografisiyle de ilgi çekmişti. Disney’in Fox’u satın almasından sonra bu diziye dokunmasınlarda diğerlerine ne yaparlarsa yapsınlar havasındaydım. İyi ki de elleşmediler şu harika diziye. İkinci sezon yakında geliyor, bakalım neler göreceğiz.

Siz ne düşünüyorsunuz? Legion’ı izlemediyseniz sayfayı kapatın ve hemen başlayın! Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın. Geek kalın!

Pelerin Dergi – Ocak 2018 #5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir