Menü Kapat

Justice League Fragmanını Infinity War Stiliyle İzleyin

DCEU’nun en büyük filmi olan Justice League 17 Kasım’da vizyona girmişti. Filmin çalkantılı çekimleri, soundtrack’te Hans Zimmer müzikleri yerine Avengers filmlerine özenmek için Danny Elfman’ı getiren Warner Bros. istediğini ne eleştirmenlerden ne de gişeden alabildi, kısaca zarar etti diyebiliriz. 

2018’in en çok merakla beklenen filmi Avengers: Infinity War fragmanı 29 Kasım’da yayınlandı. Sadece fragmanla birçok rekoru elde eden Infinity War güzel olacak gibi. Live Breathe Media adlı YouTube kullanıcısı Justice League fragmanını Infinity War tarzında yapmış. Man of Steel, Justice League, BvS ve Ryan Reynolds’lı Green Lantern filminden de görüntüler eklemiş. Kullanıcı nasıl bi’ CW dizileri hayranıysa artık takımı Green Arrow kuruyor takımda. Ve bolca CW dizilerinden de görüntüler var. Bence hiçte iyi bi’ fragman olmamış, fikir iyi ama bundan kat kat daha iyisi var. Merak edenler için fragmanı aşağıya bırakıyorum.

 Pelerin Dergi – Ocak 2018 #5

Justice League’in en iyi fragmanı Zack Snyder’ın yönetmenliğini bırakmadan önce yayınlanmış fragmandı. Joss Whedon’ın filmde yaptığı değişiklikler fark edilmeyecek gibi değil çünkü. Whedon artık kendisi mi karar vermiş Warner Bros. ile birlikte mi bilinmez. Birçok önemli sahne kaldırılmıştı hatırlasanız bunun yazısını da paylaşmıştık. Benim için en iyi Justice League fragmanı budur. Aşağıdan bakabilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz? Infinity War tarzı fragman iyi olmuş mu? Olmamışsa sizin en beğendiğiniz Justice League fragmanı hangisi yorumlarda belirtin!

 Pelerin Dergi – Ocak 2018 #5

  • Aquaman vizyon tarihi: 21 Aralık, 2018
  • Shazam! vizyon tarihi: 5 Nisan, 2019
  • Wonder Woman 2 vizyon tarihi: 13 Aralık, 2019
  • Cyborg vizyon tarihi: 3 Nisan, 2020
  • Green Lantern Corps. vizyon tarihi: 24 Temmuz, 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir