Menü Kapat

Flashpoint Filminin Yönetmeni Belli Oldu

 

DC Comics hatta çizgi roman tarihinin en güzel hikayelerinden olan Flashpoint Paradox hikayesi daha ilk Flash filmi gelmeden gelecek biliyorsunuz. Çalkantılı bir süreç geçiren Flash filmi önceden birçok yönetmen gelip gitmişti. San Diego Comic Con’da DC/Warner Bros. ikilisi filmin Flashpoint olduğunu duyurarak Flashpoint Paradox çizgi romanını işleyeceklerini söylediler. Filmin kadrosunda şu an Ben Affleck ve Ezra Miller kesin diyebiliriz. Daha birçok önemli karakter dahil edilmedi. Marvel’ın Civil War’da yaptığı gibi yapıp bütün karakterleri sokmayıp 3-5 tane sokabilir ancak DC bunu yapmasını istemem sonuçta bütün karakterlere sahip.

 Pelerin Dergi – Ocak 2018 #5

Warner Bros. yüzünden problemler yaşayan yönetmenler filmi bırakmıştı. Hayranlar filmin beklenenden de geç geleceğini düşünüyordu. Fakat sonunda yönetmen kesinleşti sanırsak. Filmi Spider-Man: Homecoming’in de yazarları olan John Francis Daley ve Jonathan Goldstein ikilisi yönetecek. İkili daha önce Horrible Bosses, Cloudy with a Chance of Meatballs 2 ve Incredible Burt Wonderstone’u da yazmışlar. Bunlar komedi filmleri Flashpoint gibi ciddi bir konuyu komedi unsuru edecekse Warner Bros. hayranlarını artık tamamen kaybedebilir. Yazma konusunda iyi olan bu ikili yönetme konusunda iyi değiller. 2015 yılında Vacation adlı filmi yöneten ikili güzel iş çıkaramadılar, ben filmi izlemedim ancak araştırıp bakınca neredeyse kimsenin filmi beğenmediği anlaşılıyor.

 Pelerin Dergi – Ocak 2018 #5

 

John Francis Daley ise Twitter üzerinden attığı tweet ile Flashpoint filmini yöneteceğini doğruladı. Warner Bros. ne yapmaya çalışıyor anlamış değiliz. Film iyi olurda bizi yanıltırlarsa ne mutlu bize ama öyle olmayacak gibi. Gazamız mübarek olsun. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtin!

 Pelerin Dergi – Ocak 2018 #5

  • Aquaman vizyon tarihi: 21 Aralık, 2018
  • Shazam! vizyon tarihi: 5 Nisan, 2019
  • Wonder Woman 2 vizyon tarihi: 13 Aralık, 2019
  • Cyborg vizyon tarihi: 3 Nisan, 2020
  • Green Lantern Corps. vizyon tarihi: 24 Temmuz, 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir