Menü Kapat

Fantastic Beasts 2’den Yeni Görseller Yayınlandı: Dumbledore’a Yakından Bakış

Kadrosunda Johnmy Depp, Eddie Redmayne, Jude Law, Zoe Kravitz, Katherine Waterston, Ezra Miller, Dan Fogler, Alison Sudol ve Callum Turner gibi isimleri barındıran David Yates’in yönettiği Fantastic Beasts 2, 16 Kasım 2018’de vizyona girecek. Bugün ise Total Film, Empire ve USA Today’den yeni görseller yayınlandı. Aşağıdan bakabilirsiniz.Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald/Fantastik Canavalar: Grindelwald’un Suçları olarak belirlenmişti. Filmi resmi özeti ise şöyle;

Söz verdiği gibi, Grinndelwald dramatik bir şekilde kaçarak, sihirbazları diğer tüm büyülü olmayan varlıklardan üstte tutma davasına daha da fazla mürid topluyordu.

Ve onu durdurabilecek tek kişi, bir zamanlar en yakın dostu olan Albus Dumblrdore. Ancak Dumbledore, daha önce Grindelwald’ı yakalayan ve eski öğrencisi olan Newt Scamander’ın yardımına ihtiyaç duyacak. Macera Newt, Tina, Queenie ve Jacob’u tekrar buluşturacak. Ancak görevi onları yeni düşmanlar ve tehlikeli, bölünmüş sihirbaz dünyasıyla karşı karşıya bırakıp onların sadakatini sınayacak.

Düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

 Pelerin Dergi – Aralık 2017 #4

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir