Menü Kapat

Death Stranding: Kojima Bizi Şaşırtacağının Sözünü Verdi

Death Stranding’i en son The Game Awards’da yayınladığı tanıtımda görmüştük. Hala elimizde bir oynanış görüntüsü olmamasına rağmen yayınlanan tanıtımların enterasanlığı sayesinde büyük beklentiler içerisindeyiz. Geçtiğimiz günlerde, Geliştirici ekip oyunun geliştirme sürecinin sorunsuz geçtiğini kutladı ve ”2018’de herkesi şaşırtacak sürpriz bir açıklama yapacağız” diyerek bizleri tekrar büyük beklentilere soktular.

Kojima’nın söylediğine göre, Sony ”daha önce hiç bu kadar hızlı bir şekilde oyun yapıldığını görmemiştik” diyerek oyunun geliştirme sürecine duydukları şaşkınlığı belirtmiş. E tabi güzel paralar gelecek o oyundan.
Şimdilik bu sürprizin ne olacağını bilemiyoruz.

 

Oyuna dair bildiklerimiz ise çok kısıtlı. Yalnızca PS4’e gelecek bir aksiyon oyunu olacağını biliyoruz. Kıyamet sonrası bir dünyada geçen oyunda Norman Reedus’ın karakteri oyunun kahramanı, Mads Mikkelsen’in karakteri de onun düşmanı olacak.
Hideo Kojima yeni oyununu sır gibi saklıyor ama  şimdiye kadar gördüklerimizden anlıyoruz ki Sony yakın zaman içerisinde büyük bir şöhrete kavuşacak.

Sony, şu güne kadar tek bir iyi şey yaptıysa o da Kojimaya sadece PS4 için gelecek bir oyun yaptırmasıdır.

 Pelerin Dergi – Aralık 2017 #4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir