Menü Kapat

Chris Hemsworth Avengers 4 Sonrası Yola Devam Etmek İstiyor

MCU’da Thor karakterini canlandıran Chris Hemsworth, Thor filmlerinin kötülüğü ve karakterin çizgi romanlardaki gibi yansıtılmamasından dolayı Thor çok fazla beğenilmiyordu. Taika Waititi’nin gelmesiyle birlikte Thor’u yeniden şekillendiren Waititi Thor’un gerçek gücünü gösterebilsede, karakterin yüceliğini yansıtmak yerine komediyi seçti. Karakter Chris Hemsworth’ü rahatlattı ve Hemsworth çok iyi bir şekilde canlandırdı Thor: Ragnarok’ta. Benim için Thor: Ragnarok aksiyonları güzel olsa da, Thor’u yüce değil de komik birisiymiş gibi yapıp ve Ragnarok gibi ciddi konuyu böyle işlemesi kötüydü. Bana göre kötü fakat eleştirmenler için bu sorun olmadı Ragnarok hem gişede başarıya ulaştı hem de çok beğenildi.

Jeremy Renner, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin çekimlerini tamamlasının ardından Chris Hemsworth’te Avengers 4 çekimlerini tamamladı. Karaktere yeniden heyecan duymaya başlayan Hemsworth yola devam etmek istediğini söyledi. Açıklaması ise şöyle:

Yaklaşık 2 gün önce Avengers 4’ün çekimlerini bitirdim ve benin kontratım buydu – var olan kontratım artık bitti, bu “wow, bu kadar” dedirtti bana. 2 veya 3 film önce “pekala birkaç tane daha var” derdim. Çok keyif alıyordum ama biraz… sınırlandırılmış hissediyordum. Ve Taika ile son deneyimimden sonra ve son 2 Avengers filmiyle, karakteri birkaç kere yeniden yapılandırmış gibiydik – önümüzdeki iki filmde de karakter tekrar evrim geçirecek, ve bu fırsatı bir franchise da çok sık yakalayamazsın. Sanırım yenilenmiş heyecan hissini ve hevesi daha öncekilere göre daha fazla hissediyorum. O yüzden devam etmeyi çok isterim.

 

Açıklamaya bakacak olursak Thor ölmüyor. Yoksa adam böyle bir şey demezdi herhalde. Fakat önemli olan Kevin Feige’in planlarında Thor yer alıyor mu, çünkü almıyorsa Chris Hemsworth’ün isteyip istememesi çokta önemli değil. Ama Kevin Feige, Taika Waititi ile yola devam edeceklerini söylemişti. E daha yeni vizyondan çıkan Thor: Ragnarok başarısını katarsak. Taika Waititi, Thor 4 çekmek isterse, Chris yola devam edebilir. Bu bi’ tahmin kesinleşmiş bir durum yok ortada. Belki de devam edebilirler bilemeyiz. 

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

 

 Pelerin Dergi – Ocak 2018 #5

 

  • Black Panther vizyon tarihi: 16 Şubat, 2018
  • The Avengers: Infinity War vizyon tarihi: 27 Nisan, 2018
  • Ant-Man & The Wasp vizyon tarihi: 6 Temmuz, 2018
  • Captain Marvel vizyon tarihi: 8 Mart, 2019
  • The Avengers 4  vizyon tarihi: 3 Mayıs, 2019
  • İsimsiz Spider-Man: Homecoming 2 vizyon tarihi: 5 Temmuz, 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir