Menü Kapat

Chris Evans Captain Marvel ve Black Widow Filmlerinin Başarılı Olacağından Emin

Captain Marvel ve Black Widow filmlerinin geleceğini biliyoruz. Captain Marvel 8 Mart’ta 2019’da vizyona girecek. Ve kadrosunda Samuel L. Jackson, Jude Law gibi isimler var. Filmi ise Anna Boden-Ryan Fleck ikilisi yönetecek.Black Widow filminin geleceği geçtiğimiz haftalarda onaylanmıştı. Filme dair en ufak bir bilgimiz yok sadece senaryosunu Jac Schaeffer’ın yazacağını biliyoruz.

Marvel Sinematik Evreni’nin biricik Cap’i Chris Evans iki filminde başarılı olacağından emin. Yaptığı açıklaması ise şöyle;

Marvel’ın yapamayacağı bir şey yok. Eminim ki Captain Marvel ve Black Widow filmleri aynı etkiyi yapacaktır. Marvel’ın kazanma tarifi var ve bu herkesten bir adım önde olmasını sağlıyor.

 

Avengers filminden sonra Marvel aldı başını gitti. Captain Marvel ve Black Widow sorun çıkmazsa -çekim aşamasında DC filmlerinde olduğu gibi olmazsa- çok rahat bir şekilde başarılı olacaktır. Bunun en büyük nedenlerinden biri kesinlik Wonder Woman filmidir. Wonder Woman beklenmedik şekilde başarılı olması Black Widow filminin gelmesine neden olmuş olabilir. Ayrıca Scarlett Johansson ve Brie Larson’ın başrol olduğu filme çoğu kişi gitmek ister.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtin!

  • The Avengers: Infinity War vizyon tarihi: 27 Nisan, 2018
  • Ant-Man & The Wasp vizyon tarihi: 6 Temmuz, 2018
  • Captain Marvel vizyon tarihi: 8 Mart, 2019
  • The Avengers 4  vizyon tarihi: 3 Mayıs, 2019
  • İsimsiz Spider-Man: Homecoming 2 vizyon tarihi: 5 Temmuz, 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir