Menü Kapat

“Torclight 2” 7 Yılın Ardından Konsollara Geldi

Perfect World, 2017 yılında bünyesinde bulundurduğu iki şirketi kapatma kararı almıştı. Bunlardan birisi Torchlight’ın geliştiricisi Runic Games’di. Runic Games neden kapatıldı bilinmez ama Perfect World Torchlight markasını sahiplenerek önce online odaklı yeni bir oyun duyurusunda bulundu ardından Torchlight 2’nin konsollara geleceğini duyurdu. Ben de Playstation 4’te oynama fırsatına eriştim Torchlight 2’yi.

 

Torchlight 2, 2012 yılında çıksa da kendine has grafikleri sayesinde hala iyi görünüyor ki konsollar için çıkan versiyonu gerek mekanikler olarak gerek dengelemeler olarak PC versiyonunun elden geçirilmiş hali. Bu yenilemeleri üstlenen firma ise Panic Button kendileri pek çok oyunun arkasında çalışan büyük bir şirket.

 

Bunun haricinde pek bir yenilik yok konsol versiyonunda arkadaşlarınızla co-op oynama özelliği hala mevcut, hala arkadaşlarınızla birlikte zindan zindan gezip maceradan maceraya koşuşturabiliyorsunuz.

 

Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla eğer zamanında oynamadıysanız ya da oynayıp doyamadıysanız Torchlight 2, 3 Eylül’den itibaren sizi bekliyor. Şimdiden iyi maceralar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir