Menü Kapat

SÖYLENTİ: Jake Gyllenhaal Hazır Sadece Ben Affleck’in Gitmesi Bekleniyor

Ben Affleck’in ayrılma dedikoduları bitmek bilmiyor sevgili geekler. Batman v Superman’den sonra başlayan dedikodular geçtiğimiz sene düzenlenen San Diego Comic-Con’da Ben Affleck’in açıklamasıyla son bulmuştu.Dedikodular kasım ayında tekrar başladı. Ve Ben Affleck son kez oynayıp rolden ayrılacağı söyleniyordu. Ben Affleck’te bunu röportajında bahsetmişti. Adam kariyerine odaklanmak istiyor belli ki. Hem DCEU tıpkı MCU gibi uzun sürecek. Ben Affleck’te giderek yaşlanıyor ve rolü bırakması DCEU filmleri için iyi olabilir.

Kasım ayından beri Ben Affleck’in yerine Jake Gyllenhaal geleceği söyleniyordu. Solo Batman filminin yönetmeni Matt Reeves özel olarak istiyormuş kendilerini, Warner Bros.’ta durur mu desteklemiş tabii. Revenge of the Fans’a göre “Gyllenhaal muhtemelen Batman, Ben Affleck henüz işten çekilmedi; kontratı devam ediyor fakat stüdyo onu değiştirmek için kolları sıvadı. Eğer Affleck işten çekilirse Gyllenhaal gelecek.” 

 Pelerin Dergi – Ocak 2018 #5

Ben Affleck’ten herkes memnun tabii ama adamın sürekli naz yapması bi’ gitmiyorum diyip daha sonra rolden ayrılacağım gibi açıklamalar yapması çok tuhaf. O yüzden Affleck gidecekse artık gitsin Jake Gyllenhaal rol için ideal isimlerden birisi. Kendisini severim. Hem iyi bir oyuncu hem de tip olarak Bruce Wayne/Batman’e benziyor. Söylentiler doğruysa Ben Affleck jübilesini yapıp rolü Jake Gyllenhaal’a bırakacak. 

Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

 Pelerin Dergi – Ocak 2018 #5

  • Aquaman vizyon tarihi: 21 Aralık, 2018
  • Shazam! vizyon tarihi: 5 Nisan, 2019
  • Wonder Woman 2 vizyon tarihi: 13 Aralık, 2019
  • Cyborg vizyon tarihi: 3 Nisan, 2020
  • Green Lantern Corps. vizyon tarihi: 24 Temmuz, 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir