Menü Kapat

Sebastian Stan Hugh Jackman’ın Geri Dönebileceğini Söyledi

17 yıl Wolverine’i canlandıran Hugh Jackman, Logan filmiyle birlikte Logan’ı oynamayacağını belirtmişti. Hugh Jackman’ın açıklaması ise şöyle;

Çok ilginç çünkü bütün o 17 yılı düşününce özellikle Iron Man, Hulk ve Wolverine’i beraber görmek isterdim. Ne zaman bir Avengers filmi görsem Wolverine’i her şeyin ortasında kafalarına vururken hayal edebiliyordum. Ama işte aynen şu şekilde ‘Çok güzel bir hayal, ama gerçekleşmeyecek’. Başlığı görmek ilginçti -o zaman sadece bir ihtimaldi ve görünüşe göre kimse ne olacağını bilmiyordu- ama ben ‘Dayan!’ şeklindeydim. Ama maalesef artık benim için gemi çoktan kalktı. Başka birini Wolverine olarak orada görmek isterim.

”Herkes Hugh Jackman’ın geri dönmesini çok ister hatta yukarıda dediğim gibi vakti zamanında bundan bahsetmişti. Geri dönebilirdi ama artık kendisinin de söylediği gibi başka birini görmek istiyor MCU’da. Çünkü Logan filmi karakteri bırakmak ve veda etmek için harika bi’ film. Umarım fikri değişir, fiyatı yükseltmek için böyle diyordu belki bi’ umut geri döner.” demiştik.

Fakat görünen o ki Hugh Jackman önceden de belirttiğimiz gibi fiyat için belki de öyle demiştir dedik. Sebastian Stan aka Winter Soldier’ın açıklamasına göre Hugh Jackman MCU için role geri dönebilir. Sebastian Stan’ın açıklaması ise şöyle;

Hugh Jackman, MCU için geri dönmeyi düşünüyor. Bu konuda çok fazla konuşmak istemiyorum çünkü başım belaya girebilir.

Hollywood’taki bütün oyuncular böyle sanırım bir gün şunu diyor, bir gün şunu diyor. Sinirlenmedik tabii aksine havalara uçuyoruz. Hugh Jackman’ı Hulk’la Iron Man’le Captain America’yla beraber görmeyi kim istemez ki. Umarız Hugh Jackman teklifi kabul eder ve kendisini MCU’da o klasik Wolverine kostümüyle görebiliriz. Kevin Feige bunu başarabilir ama ipler Hugh Jackman’ın elinde. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtin!

 Pelerin Dergi – Ocak 2018 #5

  • Black Panther vizyon tarihi: 16 Şubat, 2018
  • The Avengers: Infinity War vizyon tarihi: 4 Mayıs, 2018
  • Ant-Man & The Wasp vizyon tarihi: 6 Temmuz, 2018
  • Captain Marvel vizyon tarihi: 8 Mart, 2019
  • The Avengers 4  vizyon tarihi: 3 Mayıs, 2019
  • İsimsiz Spider-Man: Homecoming vizyon tarihi: 5 Temmuz, 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir