Menü Kapat

Deadpool ve Guardians of the Galaxy’nin Ortak Filmi Gelebilir

18 Mayıs’ta vizyona giren Deadpool 2 hasılatını giderek katlamaya devam ediyor. İlk filmi kadar beğenilmese de Deadpool 2’nin de çok iyi olduğu söylenilebilir. Deadpool’u canlandıran Ryan Reynolds geçtiğimiz günlerde Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni James Gunn’la bir araya gelerek Deadpool’u Marvel’a sokmaları gerektiğini konuşmuşlar. Yönetmen Gunn ise bu duruma olumlu bakıyor. Neden bakmasın ki!

Gunn “Dün sonunda Deadpool 2’yi izledim, bayıldım ve ihtişamlı İntikam’ı izledim – sinema hala yaşıyor!” tweetini attı. Reynolds bu tweete teşekkür ederken, ortak bir film yapma isteğini dile getirdi ve Gunn’dan aldığı cevap “Evet, lütfen!” oldu.

  

Ryan Reynolds ve James Gunn bu crossoverı istiyorlarsa eninde sonunda gerçekleşecektir. Çünkü her ikiside takdire şayan adamlar. Biri hiç bilinmeyen bir grup kahramanı fenomen haline getirdi, diğeri ise tırnaklarıyla kazıya kazıya ilk filmini kendi cebinden çıkarıp çektirdi ve Fox hâlâ bunun ekmeğini yiyiyor.

Deadpool & Guardians of the Galaxy crossoverı gelir mi bilmem ama Deadpool’un acilen MCU’da olması gerekiyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtin!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir