Menü Kapat

Orijinal The Flash Filminin Sonunda Green Lantern Tanıtılacaktı

Warner Bros’un orijinal The Flash filminin planı ortaya çıktı. DC’nin en büyük kahramanlarını 17 Kasım’da vizyona giren Justice League’te (Green Lantern 🙁 )görmüştük. The Flash’ı canlandıran Ezra Miller harika bir çıkardı fakat stüdyonun Man of Steel’den önce The Flash filmi yapma düşüncesi varmış. Geçtiğimiz haftalarda George Miller’ın Justice League Mortal adlı film yapacağını ve daha sonra iptal edildiğini de biliyoruz gün geçtikçe iptal edilen DC filmleri artıyor.

The CW’da yayınlanan The Flash dizisinden önce planlanan film Man of Steel daha yokken vizyona girecekmiş ama gerçekleşmemiş. Filmin senaryosu The Flash dizisinin yapımcısı olan Greg Berlanti ve Arrow dizisinin yapımcısı Marc Guggenheim birlikte hazırlamışlar. The Lego Movie’yi yapan Phil Lord ve Chris Miller da 2015’te The Flash filmi yapmak istemiş ama daha sonra bu karardan geri dönmüşler.ACE Comic-Con 2017’de yaptığı röportajda şunu söyledi: ”Greg’le beraber The Flash filminin senaryosunu yazdık ve sonunda Green Lantern gözüküyordu.” dedi. Arkadaş The Flash’ın kaderi midir nedir, planlanan filmler iptal ediliyor ve yönetmenleri stüdyodan dolayı filmin yönetmenliğinden ayrılıyor.

DCEU’nun başlaması ile birlikte Warner Bros. solo The Flash filmini direk Flashpoint konusu işleyeceklerini söyledi. Şu an için kadroda Ben Affleck ve Ezra Miller var. Iris West’i canlandıran Justice League’te ufak bi’ sahnesi vardı ama bu sahne çıkarıldı ve Kiersey Clemons kovuldu, bence iyi oldu. Flashpoint’in hâlâ yönetmeni yok ve vizyon tarihi belli değil büyük ihtimalle 2019’da çıkacak. Greg ve Marc ikilisinin The Flash filmi iptal edilmesi iyi olmuş o ikiliden cacık olmaz adamlar güzelim karakterleri The CW’da batırdılar. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtin!

Pelerin Dergi – Aralık 2017 #4

  • Aquaman vizyon tarihi: 21 Aralık, 2018
  • Shazam! vizyon tarihi: 5 Nisan, 2019
  • Wonder Woman 2 vizyon tarihi: 13 Aralık, 2019
  • Cyborg vizyon tarihi: 3 Nisan, 2020
  • Green Lantern Corps. vizyon tarihi: 24 Temmuz, 2020Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir