Menü Kapat

İlk Film Vizyona Girmeden Woody Harrelson Venom 2’de De Varım Diyor!

Marvel çizgi roman evreninin ezeli kötülerinden Venom’un beyaz perde uyarlaması olan filmde Venom’a Tom Hardy hayat veriyor. Filmde 4 Oscar adaylığı bulunan güzel oyuncu Michelle Williams bölge savcısı karakterinde karşımıza çıkarken; Katil Doğanlar, Zombieland ve son olarak True Detective dizisinde karşımıza çıkan, 2 Oscar adaylığı bulunan Woody Harrelson da filmin kötü adamlarından biri olacak. Sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen, girdiği vücuda Örümcek-Adam’ınkine benzer yetenekler kazandıran uzaylı organizmanın Örümcek-Adam çizgi romanlarında bolca yer bulan Eddie Brock’u nasıl etkileyeceğini hep birlikte göreceğiz.Filmde ufakta olsa rolü bulunan Woody Harrelson yaptığı açıklamada Venom 2’de de olduğunu söyledi. Harrelson ”Venom‘ın çok küçük bir kısmında varım, ama bir sonraki filmde de olacağım. Senaryoyu okumadım ama, dedim ki neyse, sallayalım zarları!”dedi.

Zaten Woody Harrelson’ın Venom’da olacağı haberleri çıkar çıkmaz söylentiler Carnage’i canlandıracağı yönündeydi. Şu ana kadar iki fragman yayınlandı. Büyük ihtimalle de Carnage’i görmeyeceğiz -sürpriz yapmazlarsa. Harrelson’ı yaptığı açıklamada Carnage olduğunu bizlere belli etti. Bakalım ilk film bizleri ve stüdyoyu üzmezse ikinci filmde Carnage’i göreceğiz.Filmin senaryosunu The Amazing Spider-Man 2, The Dark Tower ve Jumanji 2’den tanıdığımız Jeff Pinkner, Spider-Man ve Jumanji 2’den tanıdığımız Scott Rosenberg ve Fifty Shades of Grey’den tanıdığımız Kelly Marcel üçlüsü kaleme alıyor.

Yönetmen koltuğunda ise Zombieland’ten tanıdığımız Ruben Fleischer oturuyor. Tom Hardy’nin de Venom olduğu bir filme heyecanlanmamak elde değil.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir