Menü Kapat

Gal Gadot Wonder Woman’ın Oscar’a Aday Olmamasıyla İlgili Açıklama Yaptı

2017’ye damgasını vuran filmlerden biri elbette Wonder Woman’dı. Bu başarının en büyük nedeni kesinlikle yönetmen Patty Jenkins’ti. Wonder Woman birçok ödül kazandı, eleştirmenlerden %92’lik not aldı ve gişeden de beklenilenin üstünde performans sergiledi.Bu yıl 90. kez düzenlenecek olan Oscar adayları geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Logan ‘En İyi Uyarlama Senaryo’ dalında aday gösterildi. İlk defa süper kahraman filmi Oscar’a aday olmuştu. Wonder Woman Hollywood’ta çığ gibi büyüyen Time’s Up protestosundan dolayı aday gösterilebilirdi. Ancak Wonder Woman yerine Hugh Jackman ve Patrick Stewart’ın rollerini son kez oynadıkları Logan aday gösterildi.

Wonder Woman’ı canlandıran Gal Gadot filmin aday olmamasını şöyle açıkladı:

Wonder Woman filmini kesinlikle Oscar kazanmak için yapmadık. Film harika bir şekilde karşılandı ve minnettarız. Bütün ödüllere sahip olamazsınız. Bir filmimiz daha olacak, belki onunla alırız.Gal Gadot her geçen gün rolünü benimsiyor tıpkı Wonder Woman gibi davranıyor. En azından yaptığı açıklamalarla sergilediği duruşuyla ben bunu hissediyorum. Wonder Woman 2 Oscar’a aday olur mu bilemeyiz. Önceden imkansız der geçerdim ama Logan bir ilke imza attı. Logan ve Deadpool’u yapan Fox sayesinde süper kahraman filmleri yeni halini almaya başladı. 

Siz ne düşünüyorsunuz? Wonder Woman Oscar’a aday olmalı mıydı? Yoksa Logan’ın aday olması daha iyi oldu? Yorumlarda belirtin! Pelerin Dergi – Ocak 2018 #5

 

  • Aquaman vizyon tarihi: 21 Aralık, 2018
  • Shazam! vizyon tarihi: 5 Nisan, 2019
  • Wonder Woman 2 vizyon tarihi: 13 Aralık, 2019
  • Cyborg vizyon tarihi: 3 Nisan, 2020
  • Green Lantern Corps. vizyon tarihi: 24 Temmuz, 2020

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir