Menü Kapat

Justice League’ten Silinen Black Suit Sahnesi Yayınlandı

Kadrosunda  Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash), Ray Fisher (Cyborg), Ciarán Hinds (Steppenwolf), Amy Adams (Lois Lane), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), Diane Lane (Martha Kent), Amber Heard (Mera) ve J. K. Simmons (James Gordon) gibi ünlü isimleri barındıran Justice League, 17 Kasım’da vizyona girmiş ve toplamda 656,2 milyon dolar hasılat elde edebilmişti.

  

Hayranlar Warner Bros’a Snyder versiyonu çıkarmaları için uğraşsa da artık bunun için çok geç. Justice League’in Blu-ray’i 13 Mart’ta satışa çıkacak. Ve filmden silinen birkaç sahneyi içerecek. Bunlardan biri Superman’in Black Suit sahnesi.

Filmde Superman çat diye kostümüyle geliyor bu kostümü nereden getirdi diye soru işareti bırakıyor. Hem Black Suit’i kullanmadılar hem de bu güzelim sahneyi sildiler. Bunu Joss Whedon’a veya Warner Bros’a bağlayabiliriz. Sırf Blu-ray satışları çok olsun diye böyle şeyler yapıyorlar. Ayrıca sahnede Danny Elfman yerine Hans Zimmer’ın müziği kullanılmış muhtemelen bunu Zack Snyder çekti. Yayınlanan sahneyi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Patreon’dan Bize Destek Olmak İstiyorsanız Tıklayın

 

 Pelerin Dergi – Şubat 2018 #6

 

  • Aquaman vizyon tarihi: 21 Aralık 2018
  • Shazam! vizyon tarihi: 5 Nisan 2019
  • Wonder Woman 2 vizyon tarihi: 1 Kasım 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir