Menü Kapat

Avengers: Infinity War’dan Yeni Promo Poster Yayınlandı

Kadrosunda Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Chris Pratt, Scarlett Johansson, Josh Brolin, Tom Holland, Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Jeremy Renner, Mark Ruffalo, Zoe Saldana, Karen Gillan, Dave Bautista, Pault Bettany, Paul Rudd, Chadwick Roseman, Sebastian Stan, Tom Hiddleston, Vin Diesel, Bradley Cooper ve Anthony Mackie gibi isimleri barındıran Russo Kardeşlerin yönettiği Avengers: Infinity War 27 Nisan 2018’de vizyona girecek.

  

Posterde Thanos (Josh Brolin), Thor (Chris Hemsworth), Iron Man (Robert Downey Jr.), Spider-Man (Tom Holland), Groot (Vin Diesel), Rocket Raccoon (Bradley Cooper), Doctor Stanger (Benedict Cumberbatch), Starlord (Chris Pratt), Gamora (Zoe Saldana), Black Widow (Scarlett Johansson) ve Captain America (Chris Evans) yer alıyor. 

 Patreon’dan Bize Destek Olmak İstiyorsanız Tıklayın

Postere dikkatli bakınca tıpkı Star Wars posterlerine benziyor. Thanos’u Darth Vader gibi resmetmişler. Promo poster olduğu için çok iyi gözükmeyebilir ama yine de güzel. Yayınlanan postere aşağıdan bakabilirsiniz. Ayrıca düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

  

 Pelerin Dergi – Şubat 2018 #6

  • Black Panther vizyon tarihi: 16 Şubat, 2018
  • The Avengers: Infinity War vizyon tarihi: 27 Nisan, 2018
  • Ant-Man & The Wasp vizyon tarihi: 6 Temmuz, 2018
  • Captain Marvel vizyon tarihi: 8 Mart, 2019
  • The Avengers 4  vizyon tarihi: 3 Mayıs, 2019
  • İsimsiz Spider-Man: Homecoming 2 vizyon tarihi: 5 Temmuz, 2019

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir